Omron Automation & Safety ZFX-SC90R 2M
ZFX-SC90R 2M picture photo
Mfg. Part Number
ZFX-SC90R 2M
Manufacturer
Product Category
Machine Vision - Cameras/Sensors
Brief Description
INTELLIGENT CAMERA 90MM W/ROBO
Datasheet Download
ZFX-SC90R 2M.pdf
Availability of ZFX-SC90R 2M
QUANTITY
ZFX-SC90R 2M Order Process
Ship out your order
Specifications of ZFX-SC90R 2M
Internal Part NumberEIS-ZFX-SC90R 2M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Industrial Controls, Meters
FamilyMachine Vision - Cameras/Sensors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZFX-SC90R 2M
Related LinksZFX-SC, ZFX-SC90R 2M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
ZFX-SC90R 2M Details Description
Related parts for ZFX-SC90R 2M
LAMP INCAND T-4.5 MINI BAYO 28V datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT SMD GULL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CN1 I/O CONNECTOR GN datasheet.pdf
CAP CER 0.70PF 25V C0G 0201 datasheet.pdf
IC PROSLIC LINE FEED 150V 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MINIMOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CB RELAY HR 1 FORM A 12V datasheet.pdf