TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
ZHD-SCE-1K-6.4-50-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 6.4MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-1K-6.4-50-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
QUANTITY
ZHD-SCE-1K-6.4-50-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
Standard Package1,000
SeriesZHD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
ZHD-SCE-1K-6.4-50-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-1K-6.4-50-9
CONN HEADER 8POS 2MM GOLD SMD datasheet.pdf
SW PLUNGR SPDT 15A SCREW 125V datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 48V datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 18POS JAMNUT SCKT datasheet.pdf
TRIAC 800V 3A TO220FL datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 500V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
PAC-CJ1W-RV24-V1 CBL ASSY datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM datasheet.pdf