TE Connectivity Raychem Cable Protection ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
ZHD-SCE-1K-9.5-50-9 picture photo
Mfg. Part Number
ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
Brief Description
HEAT SHRINK MARKERS 9.5MM
Datasheet Download
ZHD-SCE-1K-9.5-50-9.pdf
Availability of ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
QUANTITY
ZHD-SCE-1K-9.5-50-9 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
Internal Part NumberEIS-ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
Standard Package1,000
SeriesZHD-SCE
Packaging1000 per Pkg
Label TypeHeat Shrinkable
Label Size0.38" x 1.97" (9.5mm x 50.0mm)
ColorWhite
MaterialPolyolefin (PO), Diesel Resistant, Flame Retardant, Halogen Free, Irradiated
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
ZHD-SCE-1K-9.5-50-9 Details Description
Related parts for ZHD-SCE-1K-9.5-50-9
IC REDRIVER LVDS 1CH 28TSSOP datasheet.pdf
CONN FFC TOP 12POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES 15.6 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 34POS .23M datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
RES 154K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 3A SMD datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
IC RECT BRIDGE 600V 1A SMDIP datasheet.pdf