JKL Components Corporation ZT-PSB-24W
ZT-PSB-24W picture photo
Mfg. Part Number
ZT-PSB-24W
Manufacturer
Product Category
LEDs - Lamp Replacements
Brief Description
LED LAMP REPLACEMNT 24V WHT
Datasheet Download
ZT-PSB-24W.pdf
Availability of ZT-PSB-24W
QUANTITY
ZT-PSB-24W Order Process
Ship out your order
Specifications of ZT-PSB-24W
Internal Part NumberEIS-ZT-PSB-24W
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Optoelectronics
FamilyLEDs - Lamp Replacements
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZT-PSB-24W
Related LinksZT-PS, ZT-PSB-24W Datasheet, JKL Components Corporation Distributor
ZT-PSB-24W Details Description
Related parts for ZT-PSB-24W
REGULATOR 1.5V 8AMP ADJ HORZ datasheet.pdf
RES 511K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 90.9 OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
IC FPGA 177 I/O 256FBGA datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
4-LANE MINI-SAS TO MINI-SAS 3FT datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 40QFN datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 5.3A 20 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 33K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf