Omron Automation & Safety ZX-LD30VL
ZX-LD30VL picture photo
Mfg. Part Number
ZX-LD30VL
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SENS HEAD RFLECTV LINE BEAM 30MM
Datasheet Download
ZX-LD30VL.pdf
Availability of ZX-LD30VL
QUANTITY
ZX-LD30VL Order Process
Ship out your order
Specifications of ZX-LD30VL
Internal Part NumberEIS-ZX-LD30VL
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZX-LD30VL
Related LinksZX-L, ZX-LD30VL Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
ZX-LD30VL Details Description
Related parts for ZX-LD30VL
CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
FIXED IND 68NH 500MA 180 MOHM datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR 128MB 200SODIMM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 12.5W datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 2POS 7.5MM datasheet.pdf
DSUB MIXED FE 20A POWER CONTACT datasheet.pdf
RES 1.15 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 75K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 450V RADIAL datasheet.pdf