IXYS Corporation ZY180R350
ZY180R350 picture photo
Mfg. Part Number
ZY180R350
Manufacturer
Product Category
Accessories
Brief Description
X SER KEY PLUG W/WIRE 350MM RED
Datasheet Download
ZY180R350.pdf
Availability of ZY180R350
QUANTITY
ZY180R350 Order Process
Ship out your order
Specifications of ZY180R350
Internal Part NumberEIS-ZY180R350
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyAccessories
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ZY180R350
Related LinksZY18, ZY180R350 Datasheet, IXYS Corporation Distributor
ZY180R350 Details Description
Related parts for ZY180R350
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V datasheet.pdf
CONN HEADER T/H R/A 6POS TIN datasheet.pdf
RES 820 OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 3.01 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf