Johanson Technology Inc. 0900PC15J0013E
0900PC15J0013E picture photo
Mfg. Part Number
0900PC15J0013E
Manufacturer
Product Category
Balun
Brief Description
TI CC1120 1121 1125 FRONT-END
Datasheet Download
0900PC15J0013E.pdf
Availability of 0900PC15J0013E
QUANTITY
0900PC15J0013E Order Process
Ship out your order
Specifications of 0900PC15J0013E
Internal Part NumberEIS-0900PC15J0013E
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category RF/IF and RFID
FamilyBalun
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Frequency Range868MHz ~ 928MHz
Impedance - Unbalanced/Balanced-
Phase Difference180° ±15
Insertion Loss (Max)2.0dB
Return Loss (Min)9.5dB
Package / Case0805 (2012 Metric), 10 PC Pad
Mounting TypeSurface Mount
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)0900PC15J0013E
Related Links0900PC1, 0900PC15J0013E Datasheet, Johanson Technology Inc. Distributor
0900PC15J0013E Details Description
Related parts for 0900PC15J0013E
JACK SCREW W/HDWR 1 PKG = 10PCS datasheet.pdf
EMITTER IR 880NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT datasheet.pdf
TOOL APPLICATOR DF57 ACCESSORY datasheet.pdf
ACTIVE MODULE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf
500 TB PLU PLU WF DOWN datasheet.pdf
CONN DSUB 15POS M R/A .370 datasheet.pdf