FFF 10080594-1ND0085LF
10080594-1ND0085LF picture photo
Mfg. Part Number
10080594-1ND0085LF
Manufacturer
Product Category
Rectangular Cable Assemblies
Brief Description
CONN RCPT
Datasheet Download
10080594-1ND0085LF.pdf
Availability of 10080594-1ND0085LF
QUANTITY
10080594-1ND0085LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10080594-1ND0085LF
Internal Part NumberEIS-10080594-1ND0085LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 14/Dec/2015
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyRectangular Cable Assemblies
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10080594-1ND0085LF
Related Links10080594-, 10080594-1ND0085LF Datasheet, FFF Distributor
10080594-1ND0085LF Details Description
Related parts for 10080594-1ND0085LF
IC ADC 8-BIT HS 20-SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES MO 3W 14.7 OHM 1% AXIAL datasheet.pdf
LED MINI LIGHT SOURCE 3W RYL BLU datasheet.pdf
TERM BLOCK 15MM PARTITION PLATE datasheet.pdf
FAN AXIAL 40X28MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
CAP TANT 82UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
0805 1K K62 B-3450 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf