FFF 10081530-12077LF
10081530-12077LF picture photo
Mfg. Part Number
10081530-12077LF
Datasheet Download
10081530-12077LF.pdf
Availability of 10081530-12077LF
QUANTITY
10081530-12077LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10081530-12077LF
Internal Part NumberEIS-10081530-12077LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,680
Category Connectors, Interconnects
FamilyMemory Connectors - Inline Module Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10081530-12077LF
Related Links10081530, 10081530-12077LF Datasheet, FFF Distributor
10081530-12077LF Details Description
Related parts for 10081530-12077LF
CONN RING 14-16 AWG #6 BUDGET datasheet.pdf
MODULE POWER ENT FUSED DPST PLAS datasheet.pdf
LED 2MM QUAD YELLOW datasheet.pdf
RES 549K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
RES 2.15 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 80POS datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 10V X7R 0201 datasheet.pdf