FFF 10082378-11102TLF
10082378-11102TLF picture photo
Mfg. Part Number
10082378-11102TLF
Manufacturer
Product Category
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Brief Description
PCIE PRESS FIT
Datasheet Download
10082378-11102TLF.pdf
Availability of 10082378-11102TLF
QUANTITY
10082378-11102TLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10082378-11102TLF
Internal Part NumberEIS-10082378-11102TLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,008
Category Connectors, Interconnects
FamilyCard Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10082378-11102TLF
Related Links10082378, 10082378-11102TLF Datasheet, FFF Distributor
10082378-11102TLF Details Description
Related parts for 10082378-11102TLF
CAP MICA 43PF 5% 1KV SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf
FUSE RENEWABLE CLASS H 350A 600V datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
IC CPLD 96MC 10NS 68PLCC datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X5.84MM T766 datasheet.pdf
MICRO 100C P 6" WHT JACKS NI datasheet.pdf
47W1 M 30A PC TAIL 4-40 datasheet.pdf