FFF 10091767-E0C-40B
10091767-E0C-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-E0C-40B
Datasheet Download
10091767-E0C-40B.pdf
Availability of 10091767-E0C-40B
QUANTITY
10091767-E0C-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-E0C-40B
Internal Part NumberEIS-10091767-E0C-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-E0C-40B
Related Links10091767, 10091767-E0C-40B Datasheet, FFF Distributor
10091767-E0C-40B Details Description
Related parts for 10091767-E0C-40B
CONN BNC PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 200MW SMT3 datasheet.pdf
CONN SOCKET 200POS 4ROW R/A GOLD datasheet.pdf
MCU 1.8/5.5V 64KB 144LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 0.511 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100" datasheet.pdf
RES CHAS MNT 27 OHM 1% 150W datasheet.pdf