FFF 10091767-Q0C-30B
10091767-Q0C-30B picture photo
Mfg. Part Number
10091767-Q0C-30B
Datasheet Download
10091767-Q0C-30B.pdf
Availability of 10091767-Q0C-30B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-Q0C-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-Q0C-30B
Internal Part NumberEIS-10091767-Q0C-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package240
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-Q0C-30B
Related Links10091767, 10091767-Q0C-30B Datasheet, FFF Distributor
10091767-Q0C-30B Details Description
Related parts for 10091767-Q0C-30B
CAP PUSHBUTTON ROUND RED datasheet.pdf
Connector Receptacle 12 Position 0.100" (2.54mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
IC UART FIFO 16B QUAD 64LQFP datasheet.pdf
MONITOR TRU 17" TOUCH DESKTOP datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 18K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 150VWM 243VC SMAJ datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 160POS .050 SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
33 MODII HDR SRST UNSHRD STKG datasheet.pdf
CAP CER 390PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf