FFF 10091767-Q0C-60DLF
10091767-Q0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-Q0C-60DLF
Datasheet Download
10091767-Q0C-60DLF.pdf
Availability of 10091767-Q0C-60DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-Q0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-Q0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-Q0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package240
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-Q0C-60DLF
Related Links10091767-, 10091767-Q0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-Q0C-60DLF Details Description
Related parts for 10091767-Q0C-60DLF
CONN STRAIN RELIEF JR13 6MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TRANSF CURRENT SENSE 205UH SMD datasheet.pdf
RES SMD 45.3K OHM 1% 1/8W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS PIN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
FIXED IND 1NH 1A 100 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 732 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
STD POLY MOLDED PARTS datasheet.pdf
2700UF 40V 22X25MM 85C 5000H datasheet.pdf
INDUCTOR 11.5 X 10.3 X 4.0 6.8UH datasheet.pdf