FFF 10091767-S0C-40DLF
10091767-S0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091767-S0C-40DLF
Datasheet Download
10091767-S0C-40DLF.pdf
Availability of 10091767-S0C-40DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091767-S0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091767-S0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10091767-S0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091767-S0C-40DLF
Related Links10091767-, 10091767-S0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10091767-S0C-40DLF Details Description
Related parts for 10091767-S0C-40DLF
Connector Quick Connect Receptacle 14-20 AWG 0.205" (5.21mm) Crimp datasheet.pdf
INCOND LAMP SCREW BASE 12V 6A datasheet.pdf
TAG MARKING TERM BLOCK 101-150 datasheet.pdf
RES SMD 1.15 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 5% 1/4W 0603 datasheet.pdf
RES 31.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CAP FILM 18NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf
DUAL MATCHED INSTRUMENTATION OPERATIONAL AMPLIFIER IC datasheet.pdf
Field Programmable Gate Array, 324 CLBs, 10000 Gates, 83MHz, 324-Cell, CMOS, PQCC84 IC datasheet.pdf