FFF 10091777-A0E-60B
10091777-A0E-60B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-A0E-60B
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-A0E-60B.pdf
Availability of 10091777-A0E-60B
QUANTITY
10091777-A0E-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-A0E-60B
Internal Part NumberEIS-10091777-A0E-60B
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-A0E-60B
Related Links10091777, 10091777-A0E-60B Datasheet, FFF Distributor
10091777-A0E-60B Details Description
Related parts for 10091777-A0E-60B
CONN EDGECARD 14POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 24SOIC datasheet.pdf
CONN MEM SKT 204POS DDR3 SODIMM datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS 2MM T/H GOLD datasheet.pdf
DISPENSER WIRE MARKER FILLED datasheet.pdf
SENSOR PRES 60PSI ABSO 5V SIP datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
DIODE BAND SW 100MA SOD323 datasheet.pdf