FFF 10091777-J0E-70B
10091777-J0E-70B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-J0E-70B
Brief Description
XCEDE LEFT 4PVH 8COL
Datasheet Download
10091777-J0E-70B.pdf
Availability of 10091777-J0E-70B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10091777-J0E-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-J0E-70B
Internal Part NumberEIS-10091777-J0E-70B
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-J0E-70B
Related Links10091777, 10091777-J0E-70B Datasheet, FFF Distributor
10091777-J0E-70B Details Description
Related parts for 10091777-J0E-70B
LED PNL MT 1" 125VAC WT DOME RED datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 52POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3750K 2SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .100" datasheet.pdf
LGH 1/2 ELECT MLD END LEAD datasheet.pdf
CAP FILM 47NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf