FFF 10091777-S0E-50DLF
10091777-S0E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-S0E-50DLF
Datasheet Download
10091777-S0E-50DLF.pdf
Availability of 10091777-S0E-50DLF
QUANTITY
10091777-S0E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-S0E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-S0E-50DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-S0E-50DLF
Related Links10091777-, 10091777-S0E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-S0E-50DLF Details Description
Related parts for 10091777-S0E-50DLF
RES SMD 200 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ MICRO8 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL STR 17POS datasheet.pdf
CA/ASSY,MP,8P,RED,ENHCD,C5 datasheet.pdf
IC PWR MANAGER ISP GP 24-QFNS datasheet.pdf
CABLE 20COND 20AWG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 5.6UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf