FFF 10091777-U0E-70DLF
10091777-U0E-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-U0E-70DLF
Datasheet Download
10091777-U0E-70DLF.pdf
Availability of 10091777-U0E-70DLF
QUANTITY
10091777-U0E-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-U0E-70DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-U0E-70DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-U0E-70DLF
Related Links10091777-, 10091777-U0E-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-U0E-70DLF Details Description
Related parts for 10091777-U0E-70DLF
RES SMD 3.3 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
RES SMD 26.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 100PF 1KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON ROUND BLUE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 7.62MM datasheet.pdf
ICL 20 OHM 20% 3A 13MM datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 75MHZ 8SOIC datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 2.5V 15W datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
508 TB WIR PRO 180D datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 datasheet.pdf