FFF 10091777-V0E-40B
10091777-V0E-40B picture photo
Mfg. Part Number
10091777-V0E-40B
Datasheet Download
10091777-V0E-40B.pdf
Availability of 10091777-V0E-40B
QUANTITY
10091777-V0E-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-V0E-40B
Internal Part NumberEIS-10091777-V0E-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-V0E-40B
Related Links10091777, 10091777-V0E-40B Datasheet, FFF Distributor
10091777-V0E-40B Details Description
Related parts for 10091777-V0E-40B
FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 50V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 10.2K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
MODULE XFRMR datasheet.pdf
DIN-SIGNAL RHE11 032FS-3,0C1-2 datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 6.3V X6S 0201 datasheet.pdf