FFF 10091777-V0E-60DLF
10091777-V0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091777-V0E-60DLF
Datasheet Download
10091777-V0E-60DLF.pdf
Availability of 10091777-V0E-60DLF
QUANTITY
10091777-V0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091777-V0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10091777-V0E-60DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091777-V0E-60DLF
Related Links10091777-, 10091777-V0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10091777-V0E-60DLF Details Description
Related parts for 10091777-V0E-60DLF
FIXED IND 100UH 10A 27 MOHM TH datasheet.pdf
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 750mA (Switch) Backlight 16-LLP-EP (4x4) datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 1.1PF 25V 0201 datasheet.pdf
OSC VCXO 155.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
M.I.C. MARK II 9P CAP W/F datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN datasheet.pdf
INSERT FEMALE 16POS CRIMP datasheet.pdf
IC SDRAM 512M 133MHZ 90BGA datasheet.pdf