FFF 10091836-T0J-20DLF
10091836-T0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10091836-T0J-20DLF
Datasheet Download
10091836-T0J-20DLF.pdf
Availability of 10091836-T0J-20DLF
QUANTITY
10091836-T0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10091836-T0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10091836-T0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10091836-T0J-20DLF
Related Links10091836-, 10091836-T0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10091836-T0J-20DLF Details Description
Related parts for 10091836-T0J-20DLF
CABLE TIE INTERMED POL GRN 5.6" datasheet.pdf
CONN MEM SOCKET 184POS DIMM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
RES 0.147 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 301K OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 3.81MM datasheet.pdf
HEATSINK 70X70X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
M12X1 STRT PLG 4P PIGTAIL 1.5M A datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf