FFF 10104997-S0C-80B
10104997-S0C-80B picture photo
Mfg. Part Number
10104997-S0C-80B
Datasheet Download
10104997-S0C-80B.pdf
Availability of 10104997-S0C-80B
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10104997-S0C-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104997-S0C-80B
Internal Part NumberEIS-10104997-S0C-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingBulk
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104997-S0C-80B
Related Links10104997, 10104997-S0C-80B Datasheet, FFF Distributor
10104997-S0C-80B Details Description
Related parts for 10104997-S0C-80B
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN datasheet.pdf
MCU 8BIT FLASH SPI SCI 44TQFP datasheet.pdf
WIRESEAL 14-12GA F/FUSEHLDR BLUE datasheet.pdf
IC DRIVER SOLENOID OCT POWERSO20 datasheet.pdf
RES SMD 49.9K OHM 0.5% 1/2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 5% 25V AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 84 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
MICRO VIDEO PATCH CR datasheet.pdf
MKP 3.3UF 5% 1000VDC DRAWING T3 datasheet.pdf