FFF 10104999-H0E-80DLF
10104999-H0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10104999-H0E-80DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 8COL WK
Datasheet Download
10104999-H0E-80DLF.pdf
Availability of 10104999-H0E-80DLF
QUANTITY
10104999-H0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-H0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10104999-H0E-80DLF
Connector StyleXCede®, Guide Left
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-H0E-80DLF
Related Links10104999-, 10104999-H0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10104999-H0E-80DLF Details Description
Related parts for 10104999-H0E-80DLF
OSC PROGRAMMER HAND HELD datasheet.pdf
COVER RCWAY TC105 SM GY (6=6') datasheet.pdf
RES MO 2W 9.1K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 13.3 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V 10% BX 0805 datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
FUSE AUTOMOTIVE 25A 32VDC BLADE datasheet.pdf
RES 10 OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 53.6 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.5K OHM 5% 30W datasheet.pdf