FFF 10104999-V0E-10B
10104999-V0E-10B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-V0E-10B
Brief Description
XCEDE RGHT 6PVH 8COL NK
Datasheet Download
10104999-V0E-10B.pdf
Availability of 10104999-V0E-10B
QUANTITY
10104999-V0E-10B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-V0E-10B
Internal Part NumberEIS-10104999-V0E-10B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-V0E-10B
Related Links10104999, 10104999-V0E-10B Datasheet, FFF Distributor
10104999-V0E-10B Details Description
Related parts for 10104999-V0E-10B
CONV DC-DC 120W 48VIN 1.2V SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.2V 1A 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
OSC XO 49.152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ALUM 47000UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
SPONGE 2.2" X 3.5" - MULTI H datasheet.pdf
CAP FILM 4.7UF 20% 250VDC AXIAL datasheet.pdf