FFF 10104999-V0E-40B
10104999-V0E-40B picture photo
Mfg. Part Number
10104999-V0E-40B
Datasheet Download
10104999-V0E-40B.pdf
Availability of 10104999-V0E-40B
QUANTITY
10104999-V0E-40B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10104999-V0E-40B
Internal Part NumberEIS-10104999-V0E-40B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10104999-V0E-40B
Related Links10104999, 10104999-V0E-40B Datasheet, FFF Distributor
10104999-V0E-40B Details Description
Related parts for 10104999-V0E-40B
FAN AXIAL 119X38MM 230VAC TERM datasheet.pdf
RES SMD 8.2 OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RECT BRIDGE 3PH 36A 1800V V1-A datasheet.pdf
SWITCH SLIDE 6PDT 300MA 125V datasheet.pdf
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
RELAY SSR DUAL 50A RNDM PNL MNT datasheet.pdf
TERM BLOCK 3.50MM 14POS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS PIN datasheet.pdf