FFF 10105449-001RLF
10105449-001RLF picture photo
Mfg. Part Number
10105449-001RLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Connectors
Brief Description
CONN SATA PLUG 7POS SLD R/A SMD
Datasheet Download
10105449-001RLF.pdf
Availability of 10105449-001RLF
QUANTITY
10105449-001RLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10105449-001RLF
Internal Part NumberEIS-10105449-001RLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3,000
Category Connectors, Interconnects
FamilyPluggable Connectors
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Connector StylePlug, Shrouded
Connector TypeSATA
Number of Positions7
Mounting TypeSurface Mount, Right Angle
TerminationSolder
FeaturesBoard Guide
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10105449-001RLF
Related Links1010544, 10105449-001RLF Datasheet, FFF Distributor
10105449-001RLF Details Description
Related parts for 10105449-001RLF
CONN RCPT .100" 38POS DUAL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP THIN FILM 2PF 100V 0603 datasheet.pdf
BERGSTIK II SR RIGHT ANGLE datasheet.pdf
INTERLOCK FOR MOTOR CONTACTOR datasheet.pdf
EVAL BOARD 1 FOR ISL9104AIRUN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
SENSOR PROX 8MM DIA 2M datasheet.pdf
IC CPLD 256MC 5NS 169UBGA datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 1% 1W 1218 datasheet.pdf