FFF 10110818-2020HFLF
10110818-2020HFLF picture photo
Mfg. Part Number
10110818-2020HFLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
30AWG SFP+CABLE ASSY
Datasheet Download
10110818-2020HFLF.pdf
Availability of 10110818-2020HFLF
QUANTITY
10110818-2020HFLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10110818-2020HFLF
Internal Part NumberEIS-10110818-2020HFLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationSFP+ Cable Assy Material Change 24/Oct/2013
SFP+Cable Assy Material Change Revision 5/Nov/2013
HSIO Cable Assembly Cable Plug 11/Feb/2015
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10110818-2020HFLF
Related Links10110818, 10110818-2020HFLF Datasheet, FFF Distributor
10110818-2020HFLF Details Description
Related parts for 10110818-2020HFLF
D-Sub Connector Cap, Male Pins 96 Position Through Hole Kinked Pin datasheet.pdf
RES SMD 121 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 35V 10% RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 330UH 650MA 490 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V 10% BP 1812 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS SKT datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO213AB datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 110POS .100" datasheet.pdf