FFF 10112684-G03-23ULF
10112684-G03-23ULF picture photo
Mfg. Part Number
10112684-G03-23ULF
Brief Description
MINITEK HDR
Datasheet Download
10112684-G03-23ULF.pdf
Availability of 10112684-G03-23ULF
QUANTITY
10112684-G03-23ULF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10112684-G03-23ULF
Internal Part NumberEIS-10112684-G03-23ULF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMinitek Assembly 12/Nov/2013
Standard Package12
Connector TypeHeader, Unshrouded
Number of Positions23
Number of Positions LoadedAll
Pitch0.079" (2.00mm)
Number of Rows1
Row Spacing-
Contact Mating Length0.157" (4.00mm)
Features-
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10112684-G03-23ULF
Related Links10112684-, 10112684-G03-23ULF Datasheet, FFF Distributor
10112684-G03-23ULF Details Description
Related parts for 10112684-G03-23ULF
RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V datasheet.pdf
CABLE AUDIO RCA HI QUAL 5M datasheet.pdf
SSD 16GB SCSI datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 2.49K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ENCODER OPT 20POS 6"CBL datasheet.pdf
Crystal 26.0000MHz 15ppm 12pF 200 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf