FFF 10114508-E0J-70DLF
10114508-E0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-E0J-70DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 4COL WK
Datasheet Download
10114508-E0J-70DLF.pdf
Availability of 10114508-E0J-70DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10114508-E0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-E0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-E0J-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-E0J-70DLF
Related Links10114508-, 10114508-E0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-E0J-70DLF Details Description
Related parts for 10114508-E0J-70DLF
DIODE ZENER ARRAY 6.8V UMD5 datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
RELAY TELECOM DPDT 2A 12V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM datasheet.pdf
RES 0.604 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 200K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CONN RCPT 16POS JAM NUT PIN datasheet.pdf