FFF 10114508-G0J-50DLF
10114508-G0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-G0J-50DLF
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 4COL WK
Datasheet Download
10114508-G0J-50DLF.pdf
Availability of 10114508-G0J-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10114508-G0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-G0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-G0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-G0J-50DLF
Related Links10114508-, 10114508-G0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-G0J-50DLF Details Description
Related parts for 10114508-G0J-50DLF
MOSFET N-CH 30V 14A 8-SOIC datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 100MA 30V datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 4A TO-220 datasheet.pdf
CAP CER 220PF 2KV X7R 1812 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf
SENSOR PHOTOELECTRIC 5-100MM datasheet.pdf
CAP CER 18PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.7UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
MODBUS ESS ISO RJ45 232/422/485 datasheet.pdf
500 TB SOC MATCH/TX datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING 1" BK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT datasheet.pdf