FFF 10114508-Y0J-20B
10114508-Y0J-20B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-Y0J-20B
Brief Description
XCEDE RIGHT 6PVH 4COL NK
Datasheet Download
10114508-Y0J-20B.pdf
Availability of 10114508-Y0J-20B
QUANTITY
10114508-Y0J-20B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-Y0J-20B
Internal Part NumberEIS-10114508-Y0J-20B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
SeriesXCede®
PackagingTray
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-Y0J-20B
Related Links10114508, 10114508-Y0J-20B Datasheet, FFF Distributor
10114508-Y0J-20B Details Description
Related parts for 10114508-Y0J-20B
KIT MTG HDWR DO4/TO59/TO60/TO62 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.1A 8MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.499 OHM 7W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.301 OHM 1% 20W datasheet.pdf
FIXED IND 680UH 91MA 27.2 OHM TH datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT T766 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 53POS CABLE SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf