FFF 10114868-L0J-30B
10114868-L0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-L0J-30B
Brief Description
XCEDE 3W 2PVH 4COL
Datasheet Download
10114868-L0J-30B.pdf
Availability of 10114868-L0J-30B
QUANTITY
10114868-L0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-L0J-30B
Internal Part NumberEIS-10114868-L0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package464
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-L0J-30B
Related Links10114868, 10114868-L0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10114868-L0J-30B Details Description
Related parts for 10114868-L0J-30B
IC FLASH 2MBIT 90NS 32DIP datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EYELET datasheet.pdf
SENSOR 15PSI M20-1.5 6G 1-5V datasheet.pdf
IC MCU 8K USB HUB 4PORT 56VQFN datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3A SNGL/DL 24QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 6POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 5.49K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf