FFF 10114868-L0J-50DLF
10114868-L0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-L0J-50DLF
Brief Description
XCEDE 3W 2PVH 4COL
Datasheet Download
10114868-L0J-50DLF.pdf
Availability of 10114868-L0J-50DLF
QUANTITY
10114868-L0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-L0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-L0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package464
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-L0J-50DLF
Related Links10114868-, 10114868-L0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-L0J-50DLF Details Description
Related parts for 10114868-L0J-50DLF
RES CHAS MNT 0.2 OHM 1% 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AA datasheet.pdf
FIXED IND 1.8UH 18.5A 3 MOHM SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 5W T18 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV 2CH TRANSISTOR datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5 OHM 5% 115W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 28V datasheet.pdf