FFF 10114868-T0J-30B
10114868-T0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-T0J-30B
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 4COL WK
Datasheet Download
10114868-T0J-30B.pdf
Availability of 10114868-T0J-30B
QUANTITY
10114868-T0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-T0J-30B
Internal Part NumberEIS-10114868-T0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package608
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-T0J-30B
Related Links10114868, 10114868-T0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10114868-T0J-30B Details Description
Related parts for 10114868-T0J-30B
CONN TERM BLK PCB 5.08MM 7POS BK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" WW datasheet.pdf
CAP CER 10PF 500V 1111 datasheet.pdf
DIODE ZENER 30V 200MW 1005 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.25V 0.6A 8SOP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V X7R AXIAL datasheet.pdf
RES 94.2K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
MINIFIT SR HDR ASSY 062 CLIP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS SKT datasheet.pdf