FFF 10114868-W0J-10DLF
10114868-W0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-W0J-10DLF
Datasheet Download
10114868-W0J-10DLF.pdf
Availability of 10114868-W0J-10DLF
QUANTITY
10114868-W0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-W0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-W0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-W0J-10DLF
Related Links10114868-, 10114868-W0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-W0J-10DLF Details Description
Related parts for 10114868-W0J-10DLF
POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 90VFBGA datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED CBI 5MM QUAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
2.0 WTB DUAL CONN RETAINER 15CKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 28V datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf