FFF 10115091-E0E-40DLF
10115091-E0E-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-E0E-40DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 4PVH 8 COL WK
Datasheet Download
10115091-E0E-40DLF.pdf
Availability of 10115091-E0E-40DLF
QUANTITY
10115091-E0E-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-E0E-40DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-E0E-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-E0E-40DLF
Related Links10115091-, 10115091-E0E-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-E0E-40DLF Details Description
Related parts for 10115091-E0E-40DLF
FIXED IND 33UH 690MA 148 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 0.05 OHM 1% 2W J LEAD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 75 OHM 16SOIC datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 1A TO220FP-5 datasheet.pdf
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1812 datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
PCF 5.00/17/135 3.5SN OR BX datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.250" (6.35mm) datasheet.pdf