FFF 10115091-J0E-30DLF
10115091-J0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-J0E-30DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 4PVH 8 COL NK
Datasheet Download
10115091-J0E-30DLF.pdf
Availability of 10115091-J0E-30DLF
QUANTITY
10115091-J0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-J0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-J0E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-J0E-30DLF
Related Links10115091-, 10115091-J0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-J0E-30DLF Details Description
Related parts for 10115091-J0E-30DLF
RES SMD 1.62K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC SYNC 4BIT BINAR COUNT 16SSOP datasheet.pdf
RES SMD 100M OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
IC EEPROM 64KBIT 400KHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES 91 OHM 1/4W 10% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 432 OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
Connector Receptacle 8 Position 0.156" (3.96mm) Tin Through Hole datasheet.pdf
RES 150 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 12PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG SS 61POS STRT WO/SCKT datasheet.pdf