FFF 10115180-N0200YYLF
10115180-N0200YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10115180-N0200YYLF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CABLE ASSY
Datasheet Download
10115180-N0200YYLF.pdf
Availability of 10115180-N0200YYLF
QUANTITY
10115180-N0200YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115180-N0200YYLF
Internal Part NumberEIS-10115180-N0200YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package900
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115180-N0200YYLF
Related Links10115180-, 10115180-N0200YYLF Datasheet, FFF Distributor
10115180-N0200YYLF Details Description
Related parts for 10115180-N0200YYLF
CONN HEADER 15POS .100 R/A SMD datasheet.pdf
IC AMP AUDIO 2W STER AB 32TQFN datasheet.pdf
CAP CER 390PF 1.5KV X7R 1206 datasheet.pdf
FUSE 180A 690V BRITISH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
Connector Socket 40 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 3W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T766 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 40A datasheet.pdf