FFF 10118884-510004LF
10118884-510004LF picture photo
Mfg. Part Number
10118884-510004LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
HEADER BERGSTIK
Datasheet Download
10118884-510004LF.pdf
Availability of 10118884-510004LF
QUANTITY
10118884-510004LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10118884-510004LF
Internal Part NumberEIS-10118884-510004LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10118884-510004LF
Related Links10118884, 10118884-510004LF Datasheet, FFF Distributor
10118884-510004LF Details Description
Related parts for 10118884-510004LF
IC MCU EPROM/ROM 33MHZ HS 44TQFP datasheet.pdf
CONN FFC FPC TOP 5POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN FML 300POS 10ROW SMD GOLD datasheet.pdf
TVS DIODE 24WLCSP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONN TERM BLK 11POS 5.08MM VERT datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V/3.5V 0.3A 6WDFN datasheet.pdf
RES 1 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 5K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 5POS STRGHT SKT datasheet.pdf