FFF 10119126-V0J-70DLF
10119126-V0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-V0J-70DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-V0J-70DLF.pdf
Availability of 10119126-V0J-70DLF
QUANTITY
10119126-V0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-V0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-V0J-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-V0J-70DLF
Related Links10119126-, 10119126-V0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-V0J-70DLF Details Description
Related parts for 10119126-V0J-70DLF
IC LIU T1/E1/J1 3.3V 44-TQFP datasheet.pdf
RES SMD 475K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 23NH 200MA 850 MOHM datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 100V 5A TO263AB datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
LABEL ID PRODUCT datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 6.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER 1MM 82POS datasheet.pdf