FFF 10119128-J0C-20DLF
10119128-J0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-J0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 3PVH 6COL NK
Datasheet Download
10119128-J0C-20DLF.pdf
Availability of 10119128-J0C-20DLF
QUANTITY
10119128-J0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-J0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-J0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-J0C-20DLF
Related Links10119128-, 10119128-J0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-J0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119128-J0C-20DLF
OSC XO 40.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 200MS SOT23-5 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
ENCODER 11MM ROTARY SW SIDE ADJ datasheet.pdf
IC FRAM 2MBIT 40MHZ 8SOP datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT T412 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60A 100V TO-263AB datasheet.pdf
RES 36K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf