FFF 10119130-P0C-50DLF
10119130-P0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-P0C-50DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-P0C-50DLF.pdf
Availability of 10119130-P0C-50DLF
QUANTITY
10119130-P0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-P0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-P0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-P0C-50DLF
Related Links10119130-, 10119130-P0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-P0C-50DLF Details Description
Related parts for 10119130-P0C-50DLF
SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V datasheet.pdf
IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-TSSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 19POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 50W datasheet.pdf
RES SMD 910 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 665 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RS32ES-DP/F RSV 1.6V INTERFACE datasheet.pdf