FFF 10119130-W0C-50DLF
10119130-W0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-W0C-50DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-W0C-50DLF.pdf
Availability of 10119130-W0C-50DLF
QUANTITY
10119130-W0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-W0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-W0C-50DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-W0C-50DLF
Related Links10119130-, 10119130-W0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-W0C-50DLF Details Description
Related parts for 10119130-W0C-50DLF
BOX ALUM NAT 3.25"L X 2.13"W datasheet.pdf
RES SMD 56 OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES 5.36K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
TI900 SHEET 300X300X0.12MM datasheet.pdf
KRIMPING DIES ATP-NC-2212-E1 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONN COUPLER 15A 120V 25FT CABLE datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 50V C0G 0603 datasheet.pdf