FFF 10120124-J0E-50DLF
10120124-J0E-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-J0E-50DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD LEFT NK
Datasheet Download
10120124-J0E-50DLF.pdf
Availability of 10120124-J0E-50DLF
QUANTITY
10120124-J0E-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-J0E-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-J0E-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-J0E-50DLF
Related Links10120124-, 10120124-J0E-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-J0E-50DLF Details Description
Related parts for 10120124-J0E-50DLF
CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 25POS datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO204AC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 744 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CAP CER 0.2PF 10V NP0 0201 datasheet.pdf
XBEE PRO ZNET 2.5 SER2 50MW PCB datasheet.pdf
GDT 90V 20% 5KA datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf