FFF 10120126-H0J-20DLF
10120126-H0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-H0J-20DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120126-H0J-20DLF.pdf
Availability of 10120126-H0J-20DLF
QUANTITY
10120126-H0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-H0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-H0J-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-H0J-20DLF
Related Links10120126-, 10120126-H0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-H0J-20DLF Details Description
Related parts for 10120126-H0J-20DLF
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
EVAL BOARD 20A 250KHZ L6725 datasheet.pdf
CAP FILM 0.027UF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
SPECIAL SAFETY MAT 43.5"X6.3" datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
Connector Header, Top or Bottom Entry 66 Position 0.039" (1.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A SYNC datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 1.25W DO214AC datasheet.pdf