FFF 10120126-S0J-20DLF
10120126-S0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-S0J-20DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120126-S0J-20DLF.pdf
Availability of 10120126-S0J-20DLF
QUANTITY
10120126-S0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-S0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-S0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-S0J-20DLF
Related Links10120126-, 10120126-S0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-S0J-20DLF Details Description
Related parts for 10120126-S0J-20DLF
RES 4K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 32POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
RES 21 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 470 OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 12A SYNC 28QFN datasheet.pdf
RES SMD 36.5K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
R/A HDR POWERBLADE datasheet.pdf
CAP FILM 330NF 5% 63VDC RAD datasheet.pdf