FFF 10120128-00C-40DLF
10120128-00C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-00C-40DLF
Brief Description
4P6C 2W VH XCHD
Datasheet Download
10120128-00C-40DLF.pdf
Availability of 10120128-00C-40DLF
QUANTITY
10120128-00C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-00C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-00C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package200
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®
Number of Positions-
Number of Positions Loaded-
Pitch-
Number of Rows-
Number of Columns6
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-00C-40DLF
Related Links10120128-, 10120128-00C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-00C-40DLF Details Description
Related parts for 10120128-00C-40DLF
CAP TANT 0.12UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC AMP AUDIO STEREO DIFF 16QSOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 9.1V 3W DO216AA datasheet.pdf
HD SMT datasheet.pdf
CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M32 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 13POS WALL MNT PIN datasheet.pdf
350 TB SOC WF VERTICAL datasheet.pdf
CAP CER 150PF 440VAC Y5S RADIAL datasheet.pdf