FFF 10120128-H0C-70DLF
10120128-H0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-H0C-70DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-H0C-70DLF.pdf
Availability of 10120128-H0C-70DLF
QUANTITY
10120128-H0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-H0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-H0C-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-H0C-70DLF
Related Links10120128-, 10120128-H0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-H0C-70DLF Details Description
Related parts for 10120128-H0C-70DLF
RES SMD 133 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 5.6V SNT-4A datasheet.pdf
RES SMD 32.4 OHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 2POS PIN datasheet.pdf
RECEPTACLE 4/C NYLON GOLD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
MOD IR RCVR 40KHZ TOP VIEW datasheet.pdf
RES SMD 64.9 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN M12 5POS datasheet.pdf