FFF 10120128-S0C-30DLF
10120128-S0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-S0C-30DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-S0C-30DLF.pdf
Availability of 10120128-S0C-30DLF
QUANTITY
10120128-S0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-S0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-S0C-30DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-S0C-30DLF
Related Links10120128-, 10120128-S0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-S0C-30DLF Details Description
Related parts for 10120128-S0C-30DLF
MODULE PWR ENT DL FUSE FILTER 3A datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 300MA 850 MOHM datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG GRAY 2000' datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL R/A 1POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 100V 5% BP 1812 datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS INLINE PIN datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
RES 10K OHM .2W .005% FOIL datasheet.pdf