FFF 10120130-A0J-80DLF
10120130-A0J-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-A0J-80DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-A0J-80DLF.pdf
Availability of 10120130-A0J-80DLF
QUANTITY
10120130-A0J-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-A0J-80DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-A0J-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Signal Pairs, 26 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-A0J-80DLF
Related Links10120130-, 10120130-A0J-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-A0J-80DLF Details Description
Related parts for 10120130-A0J-80DLF
RES 130K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 48POS .100 DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 8.2M OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
INSERT FEMALE 6P+1GND TERM BLOCK datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M12-1.5 6G .5-4.5V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V SC70 datasheet.pdf
LED XLAMP XP-C RED/ORANGE SMD datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET ZIF 44POS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf